FILOZOFIA FIRMY

Neri - nazwa oznacza wysoką jakość produktu

Za wieloletnim sukcesem naszej firmy stoi szczególna filozofia firmy i wspólne wartości, które determinują nasze codzienne działania. Opiera się to na sprytnym połączeniu rozwoju, produkcji i marketingu innowacyjnych, zorientowanych na klienta produktów o najwyższej jakości. To właśnie czyni nas wyjątkowymi

innowacja

Badania i innowacje stanowią dla Neri podstawę umożliwiającą rentowny wzrost i zrównoważone kształtowanie przyszłości. Oprócz innowacyjnych produktów, udoskonalone procesy i inteligentne rozwiązania również w znacznym stopniu przyczyniają się do sukcesu firmy i jej klientów.

orientacja na klienta

Naszym nadrzędnym celem jest przekraczanie oczekiwań naszych klientów. Nasi inżynierowie aplikacyjni skupiają się na interesach klienta. Indywidualnie rozważamy pomysły i wymagania klienta podczas kalkulacji i projektowania produktów. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania, które optymalnie godzą czynniki bezpieczeństwa, żywotności i ceny.

 

Kultura korporacyjna

Wizjonerskie myślenie napędza nas do osiągania nowych kamieni milowych i zapewnia zrównoważony rozwój firmy. Wszyscy pracownicy proszeni są o wniesienie swoich pomysłów i kreatywności. Wymaganie i promowanie wydajności jest integralną częścią kultury korporacyjnej. Postępowanie optymistycznie, odpowiedzialnie i z wzajemnym szacunkiem to żywe wytyczne

 

jakość

Jakość jest i pozostaje najwyższym priorytetem. Naszym celem jest produkcja bezpiecznego, czystego, funkcjonalnego, zoptymalizowanego energetycznie i przyjaznego dla środowiska produktu.