Rozwiązania systemu Lean Manufacturing

Droga do szczupłej firmy prowadzi tylko poprzez integrację szczupłej produkcji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w Toyota Production Systems i Bosch Production Systems, wytwarzamy produkty wysokiej jakości, które przyczyniają się do trwałej poprawy przepływów i procesów produkcyjnych. Intensywnie zajmujemy się Twoimi celami i wymaganiami oraz opracowujemy rozwiązania optymalnie dostosowane do Twojej produkcji.

Niezależnie od tego, czy są to nośniki towarów, przenośniki i systemy transportowe, ręczne i zautomatyzowane stanowiska pracy, supermarkety, regały przepływowe, wózki mleczarskie i transportowe, produkty Kanban, wszystko związane z przepływem materiałów: tutaj znajdziesz odpowiednie produkty do zastosowania w Twojej firmie.

Skorzystaj z naszych kompetencji i naszego know-how z licznych międzynarodowych projektów podczas konsultacji, planowania i wdrażania.

 

Neri dostarcza wszystko z jednego źródła, zaczynając od nośnika ładunku. Wysoka jakość i kompatybilność wszystkich naszych komponentów zapewnia płynne działanie całego systemu, a tym samym bezpieczeństwo Twojej inwestycji.