PROJEKT POWIERZCHNI

Jakość powierzchni odgrywa bardzo ważną rolę w ogólnej jakości produktu. Radzenie sobie ze złożonymi materiałami w agresywnych środowiskach wymaga różnych wykończeń powierzchni.

W procesie rozwoju podstawą entuzjazmu klienta jest projekt powierzchni: właściwości użytkowe i dekoracyjne powinny fascynować i przekonywać klientów. Celem jest trwała i długotrwała ochrona dzięki unikalnemu i wielofunkcyjnemu wykończeniu powierzchni

Nasi specjaliści ds. procesów zapewniają, że komponenty otrzymują dokładnie taką powłokę, która czyni je jeszcze bardziej funkcjonalnymi i trwałymi oraz gwarantują niezawodność procesu i spełnienie wysokich wymagań.

Wiele parametrów musi być monitorowanych i kontrolowanych z najwyższą starannością podczas procesu wykańczania, aby uzyskać nieskazitelną powłokę. Warunkiem uzyskania optymalnego wyniku są gładkie powierzchnie i możliwie najdoskonalsza „praca wstępna” przy tworzeniu detali. Obejmuje to również gładkie krawędzie, czysty szew spawalniczy oraz czysty materiał bez wgłębień i innych wtrąceń.

    Teknologier:

  • Cynkowanie na wysoki połysk stali niskostopowych
  • Elektropolerowanie stali nierdzewnej
  • powłoka z tworzywa sztucznego
  • uszczelnienie nano
  • Powłoki chromowe i niklowe