​​

10.05.2021

Nośniki towarów, kosze sklepowe, nośniki detali, pojemniki do czyszczenia ze stali nierdzewnej, kosze druciane, kosze do czyszczenia ze stali nierdzewnej, kosze druciane, czyszczenie części, ramy ze stali nierdzewnej

Neri-Mak designer og produserer rengjøringsbeholdere for kunder i mange forskjellige bransjer rundt om i verden. I tillegg til et omfattende produktspekter, utvikler og produserer Neri-Mak individuelle kundeløsninger med mange års erfaring og høy faglig kompetanse.

Nasza szeroka gama produktów zapewnia łatwe dostosowanie do różnorodnych wymagań logistycznych.

SZYBKIE LINKI

 

 

 

 

 

 

 

Projektowanie i budowa

Nasi klienci polegają na know-how i technologii Neri-Mak
aby udoskonalić każdy aspekt projektu ich niestandardowego drucianego kosza, od kształtu kosza do czyszczenia po użyte w nim materiały.

Kosze ze stali nierdzewnej i nośniki towarów ze stali nierdzewnej są produkowane indywidualnie ze względu na kształty geometryczne i różne wymagania.

Neri Mak ma ponad 2500 różnych rodzajów w ciągu ostatnich 10 lat
Projektuje i produkuje pojemniki do czyszczenia, nośniki towarów ze stali nierdzewnej oraz kosze druciane.

Kompetencje

Łączymy szeroki zakres kompetencji w zakresie

 • budownictwo,
 • obróbka metalu,
 • automatyzacja,
 • obróbka powierzchniowa,
 • Technologia spawania

i oferować naszym klientom w wybranych sektorach przemysłu unikalne, konsekwentnie innowacyjne produkty, a także szyte na miarę rozwiązania w zakresie koszy czyszczących, nośników obrabianych przedmiotów i systemów transportu towarów.

Rentowność zaczyna się od konsultacji

Nasi inżynierowie aplikacyjni skupiają się na interesach klienta. Indywidualnie rozważamy pomysły i wymagania klienta podczas kalkulacji i projektowania produktów. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania, które optymalnie godzą czynniki bezpieczeństwa, żywotności i ceny.

 

Dostawa

Dzięki naszym elastycznym i zautomatyzowanym zakładom produkcyjnym możemy precyzyjnie i szybko wyprodukować wszystko, czego potrzebujesz. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii czyszczenia przemysłowego dzięki niezwykle krótkim czasom reakcji i dostaw jesteśmy wysoko wykwalifikowanym i sprawdzonym partnerem wielu uznanych firm,

Opakowanie:

Aby móc optymalnie dopasować nasze opakowania do Państwa produktów, używamy wielu różnych materiałów, takich jak drewno, tektura, tkaniny, tworzywa sztuczne i wiele innych. Twoje zamówienia zostaną zapakowane w europalety lub drewniane skrzynie.

Wysyłka:

Współpracujemy z największymi grupami logistycznymi na świecie, pokonujemy granice – i sprostamy nawet największym wyzwaniom logistycznym.

Chętnie przejmiemy pełną obsługę logistyczną transportów krajowych i międzynarodowych (od drobnicy po ładunki ciężkie) i zawsze działamy szybko, elastycznie i rzetelnie - nawet w przypadku krytycznych czasowo lub nietypowych zleceń.

Większość przesyłek realizowana jest w warunkach incoterms CPT/DAP. Obejmują one już koszty eksportu, koszty transportu i koszty ubezpieczenia.
De fleste forsendelser er gjort incoterms CPT/DAP. Disse inkluderer allerede eksportkostnadene, transportkostnadene og forsikringskostnadene.

Projektowanie i budowa koszy drucianych

Kosze czyszczące i kosze druciane projektowane są według następujących kryteriów:

 • kształt kosza,
 • Wymiary zewnętrzne kosza
 • rozmiar oczek,
 • maksymalne obciążenie (nośność)
 • Posiadać wagę
 • Możliwość układania w stos
 • Krzepkość
 • Ergonomiczne użytkowanie
 • Ekonomia

Dzięki odpowiedniej konstrukcji i odpowiednim materiałom Twoje kosze i pojemniki do czyszczenia ze stali nierdzewnej przetrwają dziesięciolecia.

Od modelu przez produkcję przedseryjną do produkcji seryjnej: produkujemy i wspieramy Państwa modele specjalne aż do rozpoczęcia produkcji. Realizujemy dla Państwa ekonomiczne i szyte na miarę rozwiązania ze stali nierdzewnej. Dzięki wiedzy naszych pracowników i doświadczeniu z wielu projektów regularnie wymyślamy praktyczne i interesujące ekonomicznie rozwiązania dla Twojego przewoźnika towarów specjalnych

Kosze druciane, kosze ze stali nierdzewnej, transport towarów i czyszczenie części

Dlaczego coraz więcej firm stawia na uniwersalny system koszy, z którym?
detale można myć, transportować i przechowywać?

Rozwój techniczny związany z rosnącą automatyzacją i elastycznością, a także rosnące wymagania dotyczące specyfikacji zanieczyszczeń resztkowych i właściwości powierzchni przedmiotów obrabianych przyczyniły się do tego, że bezpieczna obsługa części staje się coraz ważniejsza.

Aby sprostać tym wyzwaniom, opracowano modułowe systemy nośników obrabianych przedmiotów, które umożliwiają firmom szybkie i ekonomiczne dostosowanie produkcji do danego zadania logistycznego przy minimalnym wysiłku.

Oferujemy szyte na miarę kosze ze stali nierdzewnej oraz systemy nośne detali, za pomocą których detale mogą być myte, transportowane, układane w stosy i przechowywane.

Nasze wysokiej jakości kosze druciane i pojemniki do czyszczenia ze stali nierdzewnej są produkowane indywidualnie przy użyciu precyzyjnych narzędzi i zapewniają wysoką dokładność pozycjonowania w zautomatyzowanych systemach produkcyjnych.  

Czyszczenie części przemysłowych

Kosze i pojemniki do czyszczenia ze stali nierdzewnej Neri-Mak

For å kunne sikre renheten til sluttprodukter og for å garantere kvaliteten på påfølgende prosesser, må smuss, oljer og partikler fjernes. Her spiller de rustfrie rengjøringskurvene, varebærerne og rengjøringsbeholderne en vesentlig rolle.

For maksimal rengjøringseffektivitet.

Aby móc zapewnić czystość produktów końcowych i zagwarantować jakość kolejnych procesów, należy usunąć brud, oleje i cząstki. Istotną rolę odgrywają tu kosze czyszczące ze stali nierdzewnej, nośniki towarów i pojemniki do czyszczenia.

Dla maksymalnej wydajności czyszczenia.

Ze względu na wysoką dostępność medium myjącego do detali kosze czyszczące umożliwiają maksymalne zalanie lub wyrzucenie towaru. To nie tylko skraca czas cyklu czyszczenia, ale także przyspiesza proces suszenia, a tym samym przyczynia się do zwiększenia wydajności prania.

Pojemniki czyszczące i kosze druciane charakteryzują się doskonałymi właściwościami ociekania. Pozwala to w dużej mierze uniknąć przenoszenia środków myjących. Wydłuża to żywotność wanny, a tym samym zwiększa dostępność systemu czyszczącego. Towary można suszyć szybciej i przy mniejszym zużyciu energii.

Zoptymalizowane uchwyty na części minimalizują powierzchnię styku między czyszczonymi przedmiotami a koszem do mycia. Z jednej strony oznacza to, że brud jest lepiej spłukiwany i nie przykleja się do części, a z drugiej zapobiega powstawaniu plam w punktach styku.

Szybkość i precyzja naszych zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych zapewnia produkcję każdego rodzaju kosza ze stali nierdzewnej, którego potrzebujesz, w najwyższej jakości i na czas.

Istotne cechy

 • Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali nierdzewnej i powierzchni polerowanych elektrolitycznie, kosze druciane mają wysoki poziom odporności na korozję. Dzięki eleganckiemu wyglądowi podkreśla wysoką jakość wykonania, a jednocześnie nadaje koszowi do sprzątania efekt odpychania brudu.
 • Wszystkie rogi i krawędzie są zaokrąglone podczas produkcji i nie ma ryzyka uszkodzenia lub obrażeń podczas transportu i przepływu materiału.
 • Kosze ze stali nierdzewnej i nośniki obrabianych przedmiotów są przeznaczone do zautomatyzowanej produkcji produktów
 • Optymalne czyszczenie detali dzięki produkcji z drutu.
 • Kosze druciane mają niski ciężar własny przy maksymalnej stabilności i sztywności.
 • Kosze ze stali nierdzewnej można sztaplować
 • Wszystkie pojemniki do czyszczenia nadają się do czyszczenia środkami wodnymi i rozpuszczalnikami

Kosze druciane Neri zostały opracowane z wielką starannością i wykonane z dużą precyzją

formy koszy drucianych

Oferujemy kosze druciane w szerokiej gamie kształtów

 

 

 

 

 • Okrągłe i cylindryczne kosze ze stali nierdzewnej,
 • Prostokątne kosze
 • Sześciokątne kosze ze stali nierdzewnej

 

 

Przeznaczenie

Kosze druciane, kosze ze stali nierdzewnej

Oprócz standardowych koszy czyszczących w różnych rozmiarach, rozmiarach oczek i wzorach, oferujemy kosze czyszczące do systemów czyszczących Mafac oraz specjalne kosze druciane wykonane ze stali nierdzewnej.


W zależności od projektu i modelu, nasze kosze druciane mają pojemną ramę do sztaplowania, która zapewnia, że kosze ze stali nierdzewnej można bezpiecznie układać jeden na drugim w celu transportu wewnętrznego. Rama do układania w stos ułatwia również oddzielenie koszy ze stali nierdzewnej na automatycznym urządzeniu do załadunku i rozładunku systemu czyszczącego.

Kosze do mycia z drobnych oczek, kosze do towarów sypkich, kosze ze stali nierdzewnej z siatki drucianej,

Nasze kosze zbiorcze są doskonale dostosowane do wymagań naszych klientów. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego i spełniają wszystkie wymagania przepisów higienicznych, ergonomicznej obsługi. Bezpieczne w obsłudze kosze zbiorcze są zaprojektowane z podwójną ramą lub ramą kątową, w zależności od modelu. Są w 100% pozbawione zadziorów, co oznacza, że nie ma ryzyka skaleczenia się oderwanymi końcówkami drutu.

 • Kosze do towarów masowych z ramkami kątowymi
 • Kosze na towary luzem z przekładkami
 • Kosze zbiorcze z podwójną ramą
 • Wybite kosze druciane
 • Duże kosze wyłożone drucianą siatką
 • modele specjalne
 • Kosze do towarów masowych z ramkami do sztaplowania
 • Kosze na towary luzem z pokrywkami o regulowanej wysokości​​

duże kosze

Opracowujemy i produkujemy kosze specjalne dostosowane do potrzeb klienta zgodnie z wymiarami i wymaganiami. Duże kosze są używane zwłaszcza w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym do czyszczenia nieporęcznych i obszernych części. 

 • długie kosze ze stali nierdzewnej
 • Duże kosze z ramkami kątowymi
 • Duże kosze z ramkami do sztaplowania
 • Duże kosze bez ramek do sztaplowania
 • Okrągłe duże kosze
 • Duże kosze wyłożone drucianą siatką
 

Mini kosze, wkładane kosze / wkłady koszowe

Oferujemy szeroką gamę mini koszy, koszy wkładanych. Zostały specjalnie opracowane do czyszczenia małych i bardzo małych części. Minikosze mogą być używane w istniejących koszach, stojakach lub pudełkach ze stali nierdzewnej i umożliwiają wydajne czyszczenie małych części lub małych partii

 • Minikosze ze stali nierdzewnej z pokrywkami
 • Mini kosze ze stali nierdzewnej z ramkami kątowymi
 • Wkładane kosze ze stali nierdzewnej do montażu
 • Kosz ze stali nierdzewnej z podwójną ramą
 • Wkładane kosze ze stali nierdzewnej z pokrywką
 • mini kosze wyłożone siatką drucianą

 

Kosz na tace, stojak do mycia, stojak do czyszczenia ze stali nierdzewnej

Kosz przegródkowy, kosz do mycia umożliwia szczególnie wydajne czyszczenie części dzięki otwartej konstrukcji. Standardowe rozmiary mają takie same wymiary jak standardowe kosze ze stali nierdzewnej. W jednym cyklu mycia można jednocześnie czyścić zarówno kilka koszy na materiały sypkie, jak i kilka nośników obrabianych przedmiotów.

 • Stojak na pranie, stojak na półki
 • Kosze do prania i kosze zbiorcze
 • Regał na tace i kosze druciane
 • Rama myjąca i uchwyt przedmiotu obrabianego
 • modele specjalne
 • Stojak do czyszczenia ze stali nierdzewnej wykonany z blachy​​​

Duży wybór akcesoriów

Pojemniki do czyszczenia i kosze druciane można konfigurować zgodnie z wymaganiami za pomocą wkładów dostosowanych do przedmiotu obrabianego, różnych wariantów pokrywek, uchwytów, tabliczek do etykietowania, oferując w ten sposób klientowi końcowemu zoptymalizowany przepływ materiałów.

 
 
 • czapka
 • pokrywa podtrzymująca
 • osłona zaciskowa
 • półka
 • przegroda przedziału
 • baza
 • pręty przedziałowe

 

wózek, rama czyszcząca

Projektujemy i produkujemy wózki na zamówienie klienta. W zależności od wymagań wózki / ramy czyszczące są wyposażone w różne elementy napędowe, części z tworzywa sztucznego, warianty pokryw, uchwyty, tabliczki opisowe, wkładki i oferują zoptymalizowaną jakość czyszczenia i powlekania dla klienta końcowego

 • wózek
 • Zespoły bębnów do koszy ze stali nierdzewnej
 • Wózek ze stali nierdzewnej do galwanizerni i instalacji fosforanowych
 • Stojak do czyszczenia ze stali nierdzewnej
 • Wózek ze stali nierdzewnej z przekładniami

Kosze druciane do techniki medycznej

Nasze kosze druciane i kosze sterylizacyjne są doskonale dostosowane do wymagań nowoczesnych szpitali i laboratoriów. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego i spełniają wszystkie wymagania przepisów higienicznych, ergonomicznej obsługi i ochrony środowiska. Wysoka jakość wykonania zapewnia najwyższe standardy estetyczne i trwałość. 

 • kosze sterylizacyjne
 • kosze druciane
 • kosze na produkty sterylne​​​

Kosze ze stali nierdzewnej żaroodpornej

W naszej ofercie znajdują się kosze hartownicze, kosze z siatki drucianej, kosze wsadowe, żaroodporne nośniki detali do różnych procesów obróbki cieplnej.
Kosze do obróbki cieplnej mogą mieć duży wpływ na wydajność procesów wykańczania części.

Dzięki zastosowaniu stopów specjalnie dobranych do potrzeb procesu obróbki cieplnej, kosze Neri oferują dłuższą żywotność, mniej wypaczeń i wypaczeń, stałą jakość i lepszą wydajność.

 • kosze okolicznościowe
 • kosz z siatki drucianej;
 • Kosz do obróbki cieplnej i hartowania
 • Nośnik przedmiotu obrabianego Odporny na ciepło
 • Spawane nośniki ładunku do czyszczenia i obróbki cieplnej
 • Kosze załadowcze do obróbki cieplnej
 • Żaroodporne kosze na długopisy
 • kosze do obróbki cieplnej​​​​

Na kolejnych stronach znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o naszych produktach, koszach ze stali nierdzewnej i pojemnikach do czyszczenia ze stali nierdzewnej