PRZEDSIĘBIORSTWO

O Neri

Firma, która rozpoczęła się od rozwoju i produkcji nośników obrabianych przedmiotów, w ostatnich latach nadal się rozwijała dzięki innowacyjnej produkcji, kreatywnym pomysłom i dążeniu do jakości. Chcąc zawsze być silnym, chętnym do działania partnerem dla klientów, położono fundament pod imponujący rozwój. Dzisiaj Neri jest Twoim kompetentnym partnerem w zakresie profesjonalnych systemów przepływu materiałów i przenoszenia detali, inteligentnego montażu i automatyzacji procesów oraz wszelkiego rodzaju systemów transportowych.

Precyzja, jakość, niezawodność i zaawansowanie techniczne to istotne cechy charakteryzujące nasze produkty.

Holistyczna optymalizacja łańcuchów logistycznych to niezawodny sposób na wykorzystanie potencjału biznesowego i zwiększenie zysków. Neri postrzega łańcuch dostaw jako płynne połączenie wszystkich czynności i procesów, które są niezbędne do dostarczenia produktu i ostatecznego dostarczenia go do klienta.

Dzięki naszemu holistycznemu zrozumieniu łańcucha logistycznego możemy zaoferować profesjonalną 

  • Systemy nośne przedmiotu obrabianego
  • Kosze ze stali nierdzewnej, kosze do czyszczenia
  • Każdy rodzaj sprzętu do czyszczenia części przemysłowych
  • Podnośniki palet i skrzynek
  • Wózki transportowe i systemy transportowe

uwolnić swój potencjał przedsiębiorczy i zwiększyć przewagę konkurencyjną.  

Nasi inżynierowie aplikacyjni skupiają się na interesach klienta. Indywidualnie rozważamy pomysły i wymagania klienta podczas kalkulacji i projektowania produktów. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania, które optymalnie godzą czynniki bezpieczeństwa, żywotności i ceny.

Dzięki unikalnemu połączeniu projektowania, realizacji, ludzi i technologii ze sprawdzonymi metodami optymalizujemy istniejące/nowe produkcje i procesy. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł, logistykę, technologię medyczną czy handel detaliczny, nasza praca koncentruje się na rozwiązaniach, które spełniają indywidualne potrzeby klientów i spełniają wysokie wymagania. Naszym nadrzędnym celem jest przekraczanie oczekiwań naszych klientów.

Dzięki cennej współpracy z wiodącymi firmami na poziomie międzynarodowym, stale zwiększamy naszą wydajność i poszerzamy naszą wizję. Wieloletnie doświadczenie, wszechstronna wiedza i międzynarodowa działalność biznesowa to najlepsza podstawa dla innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań, które również inspirują naszych klientów i wnoszą znaczący wkład w rynkowy sukces naszych produktów

                                               

Globalny lider wizerunku

Dla producenta premium silna marka jest podstawą trwałego sukcesu. Dzisiaj NERI rozwinęło się w wysoce nowoczesną firmę przemysłową, która jako partner globalnych firm spełnia również wysokie, ekskluzywne wymagania dotyczące obsługi obrabianych przedmiotów, dostarczania materiałów i technologii automatyzacji. 

 

 

innowacja

Praca nad pytaniami na jutro i znajdowanie odpowiedzi już dziś jest siłą napędową innowacji w Neri. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i własnych badaniach opracowujemy przyszłościowe rozwiązania. W ten sposób zapewniamy naszą przyszłą żywotność, czyli zdolność do reagowania na stale zmieniający się świat.

   przyszły

Neri również w przyszłości zamierza trzymać się swojej długoterminowej strategii. Jesteśmy przekonani, że duża część naszego wzrostu musi być generowana dzięki naszym własnym innowacjom. W związku z planowanym wzrostem zostaną odpowiednio rozbudowane struktury sprzedaży międzynarodowej.

 

Inwestycje będą kontynuowane....

W ostatnich latach Neri stale zwiększała swoją produkcję i obroty, jednocześnie zwiększając swój udział w eksporcie. Ten pozytywny rozwój można przypisać przede wszystkim atrakcyjnemu i zróżnicowanemu portfolio produktów, które jest stale odnawiane i rozszerzane. Celem jest kontynuacja tego wzrostu za pomocą planowanych nowych inwestycji.