Perforowany kosz ze stali nierdzewnej

W procesach mycia i powlekania bardzo ważne jest zapewnienie maksymalnego kontaktu części z płynem myjącym. W procesie mycia natryskowego 90% cieczy wytryskiwanej z dysz trafia na części lub prawie wszystkie pęcherzyki kawitacji docierają do części w myjkach ultradźwiękowych, które są w stanie wyczyścić części znacznie szybciej. Czas potrzebny na proces prania ulega znacznemu skróceniu, a wydajność pralek zostaje zwiększona.

Perforowane kosze ze stali nierdzewnej są dostępne w różnych średnicach otworów, porach, specjalnych rozmiarach i niestandardowych projektach zgodnie z Twoimi życzeniami i potrzebami.

Kosze wykonane z perforowanej stali nierdzewnej są zoptymalizowane dla klienta z różnych kombinacji blach w zależności od przenoszonego ciężaru; Wyposażony w elementy napędowe, części z tworzyw sztucznych, typy pokryw, uchwyty, etykiety i akcesoria do mycia, oferuje najnowocześniejszą jakość czyszczenia i powlekania systemu.
Dzięki dobranym przez naszych doświadczonych inżynierów materiałom specyficznym dla procesu, kosze wykonane z perforowanej stali nierdzewnej są odporne na agresywne chemikalia myjące i temperatury przez lata.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia ultradźwiękowego, myte przedmioty nie powinny leżeć bezpośrednio na dnie wanny ultradźwiękowej. Za pomocą wiszącego kosza na ultradźwiękowe urządzenia czyszczące Eurosonic można umieszczać instrumenty, protezy i inne przedmioty w kąpieli ultradźwiękowej w celu optymalnego czyszczenia. Kosz wykonany jest z perforowanego kosza ze stali nierdzewnej, który umożliwia łatwe opróżnianie narzędzi po czyszczeniu.

Perforowane kosze ze stali nierdzewnej są również używane w myjkach ultradźwiękowych Eurosonic 3D i Eurosonic Energy w celu ochrony krawędzi i końców ostrych narzędzi przed uszkodzeniem. Dzięki otworom w perforowanych metalowych koszach możliwa jest również sterylizacja narzędzi znajdujących się w środku.

Ponadto kosz perforowany ze stali nierdzewnej stosowany w wielu gałęziach przemysłu w przemyśle motoryzacyjnym, metalowym, obronnym, plastikowym, medycznym, spożywczym i przemysłowym.